VAN UMUT KERVANI

VANLI ÇOCUKLARA MÜJDE RAFADAN TAYFA VAN’A GELİYOR

Van İl Sağlık Müdürlüğü,TRT Çocuk’un sevilen çizgi karakterleri Rafadan Tayfa ve ekibini Sağlık Bakanlığı’nın desteğiyle Van’a getiriyor.

VANLI ÇOCUKLARA MÜJDE RAFADAN TAYFA VAN’A GELİYOR
  • 09 Mayıs 2018, Çarşamba 10:59

Van İl Sağlık Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Sağlık Bakanlığı’nın desteğiyle TRT Çocuk’un sevilen çizgi karakterleri Rafadan Tayfa ve ekibi, 14 Mayıs 2018 tarihinde İpekyolu Belediyesi Bostaniçi Spor Salonu’nda çocuklarla buluşacak.

Tamamen ücretsiz olan etkinlik 14 Mayıs 2018 tarihi saat 11.00 ve 13.30 da iki seans şeklinde İpekyolu Belediyesi Bostaniçi Spor Salonu’nda olacak.

Van İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanlığı sahnelenecek olan müzikal hakkında bilgiler verdi.

Van İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanlığının yaptığı yazılı açıklamada: “Sağlık Bakanlığı’nın obezite ile mücadele kapsamında, çocuk ve gençlere yönelik sağlıklı yaşamın teşvik edilmesi amacıyla düzenlediği Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa müzikali, 14 Mayıs Pazartesi günü 2 Seans şeklinde Bostaniçi Spor Salonu’nda sergilenecek. Geleceğimiz olan çocuklarımızın sağlıklı yetişmeleri için bakanlığımız çok ciddi çaba sarf ediyor. Dolayısıyla rafadan tayfa çocuklarımızın gönül ve ruh dünyasını çok ciddi manada güvenli bir biçimde inşa edebilecek bir eğlence anlamı taşıyor. Çünkü biz çocuklarımızın zihinlerini zararlı yayınlardan, zararlı fikirlerden de korumak istiyoruz. Bu kapsamda Van’a gelecek olan Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa müzikaline tüm çocuklarımızı ve ailelerini bekliyoruz.” İfadelerine yer verildi.

HABERE AİT RESİMLER

Kaynak: Serhad Haber
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

yukarı çık