VAN UMUT KERVANI

İpekyolu Belediyesi yol çalışmalarına devam ediyor

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte yol yapım bakım ve onarımlarına hız veren İpekyolu Belediyesi’nin bu seferki durağı Halilağa Mahallesi oldu.

İpekyolu Belediyesi yol çalışmalarına devam ediyor
  • 26 Mayıs 2018, Cumartesi 12:33

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte yol çalışmalarına hız veren İpekyolu Belediyesi yıllardır darlıktan dolayı sıkıntı yaşayan Halilağa Mahallesi’nde bulunan Kurtuluş Parkı’nın arka sokağına çözüm getirdi.

Bu çalışmalar çerçevesinde gerekli bildirimlerin ve ön hazırlıkların yapılmasının ardından sokak,  4 metre genişlik 40 metre uzunluğunda olacak şekilde genişletildi.

Genişletme çalışmaları projesinde yol üzerinde bulunan bir adet iş yeri ve 2 adet yapının bir kısmı kaldırılmış alt taban iyileştirmeleri ve silindiraj işlemlerinden sonra yol ulaşıma açılmıştır. Hava şartlarının düzelmesiyle sokağa kaldırım ve aydınlatma çalışması, sezonun açılmasıyla da asfaltlanma yapılacak.

Medeniyetin sembollerinden olan yollarımızın yenilenme, bakım-onarım, ulaşım ve yaya kullanım rahatlığını göz önünde bulunduran belediyemiz benzeri çalışmalarına devam edecektir.

HABERE AİT RESİMLER

Kaynak: Serhad Haber
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

yukarı çık