İPEKYOLU BELEDİYESİ YOL ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

İpekyolu Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl başlatılan yol çalışmalarına yaz aylarının gelmesiyle beraber bu yıl da kaldığı yerden devam ediyor.

İPEKYOLU BELEDİYESİ YOL ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
  • 19 Mayıs 2018, Cumartesi 12:56

İpekyolu Belediyesi geçtiğimiz yıl başlattığı yol yapım çalışmalarına bu yıl da yaz aylarının gelmesi ile devam ederek iki önemli noktada çalışmalarını yoğunlaştırdı.  

Bu kapsamda  Vali Mithat Bey Mahallesi’nde lise çıkmaz sokağında bulunan genişlikleri 7 ile 10 metre, uzunlukları ise 90 ile 160 metre olan 2 yeni yol hizmete sunuluyor.  Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yeni yapıcak olan yollarda alt zemin çalışmalarına başladı. Araç ve yaya kullanımına hazır hale getirilen söz konusu yolların,  alt yapı işlemlerinin VASKİ ve ilgili kurumlarca yapılmasının ardından kilit taşı uygulanması da yine ekiplerimizce yapılacak ve vatandaşların kullanımına açılacak.

İpekyolu Belediyesi’nin bir diğer önemli yol çalışması ise merkeze 26 km uzaklıktaki Yalınağaç Mahallesi’nde tamamlandı. Araçlar ve yayalar için sıkıntılı durumda olan mahalle yolunun alt yapı ve zemin iyileştirme çalışmalarının ardından 8 bin metrekarelik alana kilit taşı döşenerek vatandaşların hizmetine açıldı. 

 

HABERE AİT RESİMLER

Kaynak: Serhad Haber
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

yukarı çık