VAN UMUT KERVANI

Gövelek Mahallesi yeni yoluna kavuşuyor

Gövelek Mahallesi’ndeki yollarda ilk kez İpekyolu Belediye’si tarafından zemin hazırlığı yapılıp, sonrasında kenar taşları ile oluk taşları döşeme işlemleri gerçekleşti.

Gövelek Mahallesi yeni yoluna kavuşuyor
  • 18 Haziran 2018, Pazartesi 13:45

Yol hatlarının belirlenmesinin ardından kilit taşı döşeme işlemine geçilirken, çalışmaları yakından takip eden İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ile birlikte kilit taşı döşeyerek yol yapımına destek sağladı.

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, İpekyolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleriyle birlikte merkeze uzaklığı 26 km olan Gövelek Mahallesi’ndeki çalışmalara katıldı.

Yaklaşık 9 bin metrekare kilit taşı döşenen yolun yapım çalışmalarına bizzat katılan İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk; “Yol Medeniyettir. Bizlerde medeniyetimizin sembollerinden olan yollarımızı uzaklık, yakınlık gözetmeksizin vatandaşlarımız için yeniliyoruz. Devletimizin imkânlarının doğru yerlerde kullanıldığında neler yapılabileceğinin en güzel örnekleri bu çalışmalarımızdır.” dedi.

 

HABERE AİT RESİMLER

Kaynak: Serhad Haber
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

yukarı çık